שיחת אנציקלופדיה:מיזמי האנציקלופדיה היהודית/מרגליות היום/תשפ"ב/טבת

From האנציקלופדיה היהודית
Jump to navigation Jump to search

קול קורא

עורכים, אנא חושו לעזרת ה' בגיבורים, ליטול חלק במיזם החשוב שבעז"ה ייתן לנו קידום משמעותי. קחו לכם אישיות שקרובה אליכם, ושבצו בה את המידע הנראה לכם לנכון, על פי התבנית המוצעת. המלאכה גדולה מדי בשביל להטילה כמלאכת יחיד. יהונתןשיחה • י"ח בכסלו ה'תשפ"ב 22:14, 21 בנובמבר 2021 (IST)

תודה רבה יהונתן על החומר המשובח, באמת בכל קנה מידה. ברצוני לפנות לכלל העורכים מעל במה זו. מגבלת הקריאה האנושית לדעתי תצריך אותנו להצטמצם למינימום מבחינת כמות המילים ולכן בסופו של דבר לא מדובר בהמון חומר על כל אישיות. אני חושב שעורכים רבים פשוט נמנעים מלנסות בגלל החשש שלא יצליחו להגיע ל'רמה הנדרשת' - אבל אם לא נכתוב, לא יהיה לנו כלום. וזה מה שצריך להנחות אותנו. חזקו ואמצו, כתבו כסגנונכם, ובעזרת השם ישאו הדברים חן בעיני המעיינים. פניני היום (שיחה) 14:02, 22 בנובמבר 2021 (IST)

רבנים שאין עליהם ערך באנציקלופדיה היהודית

פניני היום (שיחה) 00:36, 23 בנובמבר 2021 (IST)

המיזם

אשמח להשתתף במיזם, אך עדיין לא הבנתי מה הרעיון שלו, ומה בדיוק עושים? --בן צבי (שיחה) 20:24, 23 בנובמבר 2021 (IST)

גם אני לא הבנתי עד הסוף מה המטרה, אבל נראה שלכל יום אמור להבחר אחד מחכמי ישראל שהיום יום פטירתו, ואז יוצגו תולדות חייו ואנקדוטה קצרה עליו. בשביל זה צריך לכתוב את תקציר תולדותיהם של החכמים הנזכרים. זכריהו בן בניהשיחה • כ' בכסלו ה'תשפ"ב 15:30, 24 בנובמבר 2021 (IST)