שיחת משתמש:Yr

From האנציקלופדיה היהודית
Jump to: navigation, search
ברוכים הבאים לאנציקלופדיה היהודית

האנציקלופדיה היהודית נבנית על ידי מתנדבים כמוך. העבודה מתפרסת על פני מספר תחומים, ותרומתך הייחודית ודאי תוכל למצוא ביטוי באחד מהם. להלן הכוונה לנושאים העומדים על סדר היום של העורכים באנציקלופדיה היהודית.

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך:

  • לפנות למדריך הכתיבה למתחילים כדי ללמוד ולהכיר את דרך ההשתתפות באנציקלופדיה היהודית.
  • לפנות לחממה כדי לקבל סיוע מצוות החונכים, אנציקלופדים בעלי ניסיון שישמחו לעזור לך.
  • לפנות לכתובות ברשימה זו לקבלת תמיכה מרחוק באמצעות דוא"ל.
  • להתנסות בעריכה ללא הפרעה בטיוטה משלך. (מה זה דף טיוטה?)


לבו של המיזם הוא כתיבת האנציקלופדיה. מלאכת הכתיבה מתחלקת לכמה תחומים, תוכל להצטרף לכתיבת ערכים, לשכתוב והרחבת ערכים קיימים, להגהה ועוד.
תוכל לבדוק את רשימת הערכים שנכתבו באנציקלופדיה היהודית או לסייע בהשלמת טיוטות הערכים שנכתבו באנציקלופדיה היהודית. בקטגוריה ערכים ששוכתבו או הורחבו באנציקלופדיה היהודית תוכל למצוא ערכים מוויקיפדיה שעברו שכתוב מקיף וקיבלו פנים חדשות באתר.


אם אתה מעוניין לקבל חיוויים על דיונים המתקיימים באתר, על מנת שתדע על קיומם ותוכל להשתתף בהם, הוסף את שם המשתמש שלך בתבנית:משלב.

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
איש גלילישיחה • כ"א בתמוז ה'תשע"ח • 18:56, 4 ביולי 2018 (IDT)

הפיכה לפירושונים, בדיקת הפניות

שכוייח על הפירושונים - ברומברג!
כאשר מעבירים הפנייה לפירושונים, יש לדאוג להעביר גם את ההפניות אליו.
בברכה, פונקציאנירן (שיחה) 13:56, 11 באוקטובר 2018 (IDT)

צודק, שכחתי מפני קוצר הזמן--Yr (שיחה) 14:06, 11 באוקטובר 2018 (IDT)

אנציקלופדיה:בית ועד

שלום וברכה.

אשמח אם תצטרף לדיון שפתחתי בעניין התפילין של מרדכי הצדיק והנחת תפילין בחולו של מועד. בברכה, גוראריה (שיחה) 17:08, 19 במרץ 2019 (IST)

מדליית כסף עבורך!

Wiki silver medal.png על פעילות האישור האין סופית, וקידום המיזם גם בשעות הקטנות והשוממות פונקציאנירן (שיחה) 08:16, 29 באפריל 2019 (IDT)

מיוחד:הבדלים/914838

מה זה "הסרת עדכון חלקי באופן זמני"? זכריהו בן בניהשיחה • י"א בתמוז ה'תשע"ט 17:11, 14 ביולי 2019 (IDT)

עדכנתי אותו מויקיפדיה אולם אתמול נוסף הופעתו בתקשורת שהיה שולח את הערך לטיפול (ערך שכבר אושר) אז עדכנתי הכל חוץ מקטע זה, בעתיד כשיתגבשו החלטות מה עושים בעניינים מעין אלו נעדכן לגמרי. Yr (שיחה) 21:59, 14 ביולי 2019 (IDT)
כמדומני שזה מה שמכונה "עריכת התאמה", דבר שלא מקובל אצלנו בצורה כזו. אם צריך לטפל, מסמנים לטיפול, לא מסירים מידע. זכריהו בן בניהשיחה • י"ב בתמוז ה'תשע"ט 15:21, 15 ביולי 2019 (IDT)
כנראה שיש לך אי הבנה במדובר, היה ערך נקי שהוצג אצלינו בצורה לא עדכנית היה צורך לעדכן אותו מויקיפדיה, הערך יכול להיות מעודכן כמו מוצ"ש ולביות מסומן לטיפול. לחלופין הערך יכל להיות מעודכן כמו ביום שישי בויקיפדיה ולהיות מאושר, מה שעשיתי עדכנתי במוצ"ש ולא עדכנתי את הקטע שהיה פוסל אותו, נצרך ומתבקש, אם תרצה תוכל לפתוח דיון בנושא. Yr (שיחה) 20:44, 15 ביולי 2019 (IDT)

סלולרי כשר

שלום,
נאלצתי לבטל את העריכות שלך, כיוון שהן בוצעו ללא כל דיון מקדים. אם ברצונך לפצל ערך, יש להניח עליו {{פיצול}} ולפתוח דיון בדף השיחה. תודה רבה, זכריהו בן בניהשיחה • ח' בכסלו ה'תש"ף 20:12, 5 בדצמבר 2019 (IST)

השמטות בקוד מקור

שים לב שבמהלך אישור הערכים לפעמים נדרס טקסט, כמו כאן. אני חושב שזה משהו חדש. יהונתןשיחה • כ"ט בסיוון ה'תש"ף 16:33, 21 ביוני 2020 (IDT)