שיחת משתמש:יש בורא לעולם

From האנציקלופדיה היהודית
Jump to: navigation, search
ברוכים הבאים לאנציקלופדיה היהודית

האנציקלופדיה היהודית מגישה תוכן אנציקלופדי בדרך התורה, על פי היהדות ובמסורת חכמינו ז"ל. האנציקלופדיה נבנית על ידי מתנדבים כמוך. העבודה מתפרסת על פני מספר תחומים, ותרומתך הייחודית ודאי תוכל למצוא ביטוי באחד מהם. להלן הכוונה לנושאים העומדים על סדר היום של העורכים באנציקלופדיה היהודית.

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך:

  • לפנות למדריך הכתיבה למתחילים כדי ללמוד ולהכיר את דרך ההשתתפות באנציקלופדיה היהודית.
  • לפנות לחממה כדי לקבל סיוע מצוות החונכים, אנציקלופדים בעלי ניסיון שישמחו לעזור לך.
  • לפנות לכתובות ברשימה זו לקבלת תמיכה מרחוק באמצעות דוא"ל.
  • להתנסות בעריכה ללא הפרעה בטיוטה משלך. (מה זה דף טיוטה?)


לבו של המיזם הוא כתיבת האנציקלופדיה. מלאכת הכתיבה מתחלקת לכמה תחומים, תוכל להצטרף לכתיבת ערכים, לשכתוב והרחבת ערכים קיימים, להגהה ועוד.
תוכל לבדוק את רשימת הערכים שנכתבו באנציקלופדיה היהודית או לסייע בהשלמת טיוטות הערכים שנכתבו באנציקלופדיה היהודית. בקטגוריה ערכים ששוכתבו או הורחבו באנציקלופדיה היהודית תוכל למצוא ערכים מוויקיפדיה שעברו שכתוב מקיף וקיבלו פנים חדשות.


אם אתה מעוניין לקבל חיוויים על דיונים המתקיימים באתר, על מנת שתדע על קיומם ותוכל להשתתף בהם, הוסף את שם המשתמש שלך בתבנית:משלב.

בברכה,
דוד (שיחה) 22:59, 13 באפריל 2019 (IDT)

כוכב לכותב!

Feather Barnstar Hires.png כוכב הכותבים
על ערכי יסוד חשובים ומושקעים. מפעים ומעורר קנאת סופרים... עלה והצלח! יהונתן (שיחה) 22:33, 20 במאי 2019 (IDT)

בדוק עריכות

Nuvola apps korganizer.svg שלום יש בורא לעולם.

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "אנציקלופדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך באנציקלופדיה היהודית – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, יהונתן (שיחה) 00:12, 18 ביולי 2019 (IDT)

העברת דפים

תודה רבה על עבודתך בהוספת תואר בשמות ערכי רבנים. אנא, לאחר ההעברה בדוק אם ישנן הפניות לשם הישן, ותקן אותן כדי שתפנינה לשם החדש. ניתן לעשות זאת באמצעות הקישור "דפים המקושרים לכאן" בתפריט הצד, ובחירת "הסתרת קישורים". תודה, זכריהו בן בניהשיחה • י"ט בתמוז ה'תשע"ט 13:56, 22 ביולי 2019 (IDT)

כמדומה שיותר קל להכנס למיוחד:הפניות כפולות. איש גלילישיחה • י"ט בתמוז ה'תשע"ט • 13:57, 22 ביולי 2019 (IDT)