שיחת משתמש:אמיתי

From האנציקלופדיה היהודית
Jump to: navigation, search
ברוכים הבאים לאנציקלופדיה היהודית

האנציקלופדיה היהודית מגישה תוכן אנציקלופדי בדרך התורה, על פי היהדות ובמסורת חכמינו ז"ל. האנציקלופדיה נבנית על ידי מתנדבים כמוך. העבודה מתפרסת על פני מספר תחומים, ותרומתך הייחודית ודאי תוכל למצוא ביטוי באחד מהם. להלן הכוונה לנושאים העומדים על סדר היום של העורכים באנציקלופדיה היהודית.

כדי לסייע לך להצטרף לעורכים באפשרותך:

  • לפנות למדריך הכתיבה למתחילים כדי ללמוד ולהכיר את דרך ההשתתפות באנציקלופדיה היהודית.
  • לפנות לחממה כדי לקבל סיוע מצוות החונכים, אנציקלופדים בעלי ניסיון שישמחו לעזור לך.
  • לפנות לכתובות ברשימה זו לקבלת תמיכה מרחוק באמצעות דוא"ל.
  • להתנסות בעריכה ללא הפרעה בטיוטה משלך. (מה זה דף טיוטה?)


לבו של המיזם הוא כתיבת האנציקלופדיה. מלאכת הכתיבה מתחלקת לכמה תחומים, תוכל להצטרף לכתיבת ערכים, לשכתוב והרחבת ערכים קיימים, להגהה ועוד.
תוכל לבדוק את רשימת הערכים שנכתבו באנציקלופדיה היהודית או לסייע בהשלמת טיוטות הערכים שנכתבו באנציקלופדיה היהודית. בקטגוריה ערכים ששוכתבו או הורחבו באנציקלופדיה היהודית תוכל למצוא ערכים מוויקיפדיה שעברו שכתוב מקיף וקיבלו פנים חדשות.


אם אתה מעוניין לקבל חיוויים על דיונים המתקיימים באתר, על מנת שתדע על קיומם ותוכל להשתתף בהם, הוסף את שם המשתמש שלך בתבנית:משלב.

בברכה,
איש גלילישיחה • א' באדר ב' ה'תשע"ט • 20:45, 7 במרץ 2019 (IST)

מצטרף לברכה המסורתית. מפעים ומפתיע לפגוש אינטנסיביות שכזו עם תחילת המלאכה. חילך לאורייתא! יהונתן (שיחה) 22:01, 7 במרץ 2019 (IST)

אנציקלופדיה:בית ועד

שלום וברכה.

אשמח אם תצטרף לדיון שפתחתי בעניין התפילין של מרדכי הצדיק והנחת תפילין בחולו של מועד. בברכה, גוראריה (שיחה) 17:08, 19 במרץ 2019 (IST)

דף משתמש

שלום אמיתי. כאחד מן הוותיקים, יחסית, היה משמח לראות בהכחלת דף המשתמש שלך, אם נוח לך. יהונתן (שיחה) 17:38, 21 במאי 2019 (IDT)

היי לך, זמני כאן קצוב, לכן אני משתדל להתעסק ב"עיקר". אמיתי (שיחה) 17:43, 21 במאי 2019 (IDT)
כרצונך. מכל מקום לא התכוונתי לאיזה מאמר אין-קצי, אלא למשהו קצרצר וממצה. משהו עליך, משהו על המקום או סתם איזה משהו נחמד. יהונתן (שיחה) 18:42, 21 במאי 2019 (IDT)

חן חן

משמח ומחמם לראותך עמנו. כל פעם מחדש. א גוטע נאכט. :) יהונתן (שיחה) 00:19, 8 בינואר 2020 (IST)

התודה הגדולה מגיעה לכם על היוזמה והביצוע. אמיתי (שיחה) 15:06, 12 בינואר 2020 (IST)

ייבוא קט:

שלום אמיתי, ומוצאי פורים שמח. ראיתי שייבאת מקודם כמה דפים עם התחילית "קט:". שתי שאלות (וכנראה תשובה אחת): 1 - איך ביצעת את הייבוא האוטומטי? 2 - למה הם מיובאים כך, ולא כדף קטגוריה רגיל? בצורה הנוכחית הם לא תקינים. יהונתן (שיחה) 22:53, 11 במרץ 2020 (IST)

מחקתי את הדפים הנ"ל. באנצ"י הקידומת קט: אינה מחליפה את שם המרחב קטגוריה: ולכן הדפים מיובאים למרחב הראשי ולא כקטגוריות. אנא יבא את הדפים מחדש בשמםם המלא. זכריהו בן בניהשיחה • י"ז באדר ה'תש"ף 13:39, 13 במרץ 2020 (IST)
יהונתן, ייבאתי על ידי 'ייבא קישורים אדומים', דף המקור היה [[:קט:***]]. אמיתי (שיחה) 15:20, 20 במרץ 2020 (IST)