אנציקלופדיה:בקשות ממפעילים

From האנציקלופדיה היהודית
Jump to: navigation, search

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים:
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות. מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה

בקשות חסימה / הסרת חסימה

בקשות הגנה / הסרת הגנה

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות

בבקשה למחוק את כל מה שהוספתי מהגרסה הזו והלאה. מכיוון שהעברתי לטיוטה נפרדת במטרה ליצור את הערך מחדש. תודה. ביבליופילשיחה • כ"ח בשבט ה'תשפ"א • 16:08, 10 בפברואר 2021 (IST)

לכאורה אין צורך. כי ממה נפשך, אם הקהילה תסכים להחליף את הערך - ימחקו בלא"ה את כל הערך המיובא, ואם לא יסכימו - אין סיבה למחוק. איש גלילישיחה • כ"ח בשבט ה'תשפ"א • 16:47, 10 בפברואר 2021 (IST)
בשביל שיראו את ההבדל. ביבליופילשיחה • כ"ח בשבט ה'תשפ"א • 21:06, 10 בפברואר 2021 (IST)
לא מקובל למחוק בשביל סיבה כזאת. אפשר להפנות בדיון בדף השיחה לגרסה שלפני השינויים, זה אמנם קצת מסובך יותר, אבל לא נראה שזה מצדיק מחיקת גרסאות. איש גלילישיחה • כ"ט בשבט ה'תשפ"א • 12:37, 11 בפברואר 2021 (IST)

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף אנציקלופדיה:ניסוח הודעות מערכת.


בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ

בקשות אחרות

בקשות אחרות שאינן מתאימות לאף אחת מהכותרות האחרות ייעשו בפסקה זו, בין היתר:

  • שחזור או בדיקת דף מחוק – יש לנסות קודם לכן את נוהל העזרה. ניתן לבקש שחזור דפים שנמחקו על ידי מפעילי מערכת או לבדוק תוכן של דפים מחוקים וגרסאות מוסתרות.
  • יבוא דפים מאתרים אחרים – בקשות לייבוא דפים מאתרים אחרים של קרן ויקימדיה תוך שמירה על קרדיט מתאים ליוצרים המקוריים
  • מיזוג גרסאות – לבקשות למיזוג גרסאות מדפים שונים
  • שליחת הודעה המונית – בקשה לשליחת הודעה המונית. מפעילים ישתמשו בדף מיוחד המאפשר שליחת הודעה זו.

בקשת הרשאות

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא באנציקלופדיה:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.

עמד (שיחה | תרומות | ניהול הרשאות | יומן הרשאות) - יוצר חשבונות. תיקנתי את התבנית {{הערות שוליים}}, וכעת צריך לרענן את הקטגוריה:שגיאות פרמטריות בתבנית הערות שוליים וקטגוריות נוספות. כרגע אין באתר כזו הרשאה, ורק למפעילי מערכת יש את האפשרות של עקיפת ההגבלה על קצב הפעולות. השאלה אם יש אפשרות להוסיף את ההרשאה לאתר, ואם לא - האם ישנה אפשרות לקבל הרשאת מפעיל לכמה ימים אם אני מתחייב לא להשתמש בה לשום צורך חוץ מעקיפת ההגבלה על קצב הפעולות. עמד (שיחה) 15:25, 10 בפברואר 2021 (IST)

שלום עמד, תודה על עזרתך. כל הטית שכם בסיוע טכני מבורכת, וניכר שיש לך ידע בתחום. לגבי הרענון - מדובר בקטגוריה גדולה מאוד, והיא תתרענן לבד עם הזמן. יש מנגנון מכוון שמפקח על כך, אם כל השינויים שקורים כתוצאה מהשינוי שלך בתבנית הערות שולים היו מתרעננים מיד - האתר היה נכנס לאיטיות חריגה למשך יממה לפחות. זו התבנית הגדולה ביותר באנציקלופדיה אם איני טועה. יש לקחת בחשבון גם שבשבוע האחרון בוצעו שינויים חריגים נוספים במספר תבניות גדולות, כך שיש כעת תור המתנה משמעותי. אם תוך מספר ימים יראה לך שהתהליך לא מתקדם בקצב סביר, תיידע אותי ואוכל להריץ בוט ייעודי לכך שיש לנו מוכן, הוא יעשה את התהליך יעיל ומהר יותר. שוב תודה. דוד (שיחה) 00:27, 11 בפברואר 2021 (IST)
אגב, גם לבוט יש את האי-הגבלה על קצב פעולות. דוד (שיחה) 00:28, 11 בפברואר 2021 (IST)
אני מבין. אני לא יודע איזה בוט יש לכם, לי יש את הסקריפט הזה שעושה את העבודה במהירות. ואגב, לבוט יש את "עקיפת ההגבלה על קצב הפעולות שניתן לבצע מכתובת IP מסוימת (autoconfirmed)", אין לו את "עקיפת ההגבלה על קצב הפעולות (noratelimit)". את זה יש רק למפעילים, ביורוקרטים, ועכשיו אני רואה שגם ל"צוות טכני". עמד (שיחה) 00:58, 11 בפברואר 2021 (IST)
מה שיש לך זה סקריפט המבצע עריכות ריקות, ועל ידי כך אמור מטמון הדף להתרענן. תיאורטית זה אמור לעבוד, משום מה זכור לי שעם תבניות זה לא מבצע את העבודה מספיק טוב. מ"מ הבוט עושה את זה בצורה ישירה על ידי פעולת רענון, והוא בנוי לכתחילה מהיר ויעיל וגם מצד שרת. לגבי ההרשאה - תודה שהסבת א תשומת ליבי, אף פעם לא התעמקתי בהבדל הזה. זה עשוי לשפר את ביצועי הבוטים שלנו. תוכל לפרט יותר? דוד (שיחה) 00:23, 12 בפברואר 2021 (IST)